Rüyada Buhur Görmek
Katagori Genel
Okunma 720 views okunmuş

RÜYADA BUHUR: Rüyada buhur görmek, değerli bir arkadaşının yardımıyla yapacağı işlerden çok ticaret malı, para ve altın kazanıp güzel bir hayat yaşamaya, iyi bir insan olarak tanınmasına ve güzel ahlaka yorumlanır.

Buhur Yakmak
Rüyada Buhur yakmak iyi bir gelire ve huzurlu bir işe işarettir. Rüyada buhur yaktığını gören kimsenin geliri artar, rızkı genişler, bekarken bir mala malik olur. Bir görüşte dost ve arkadaşlarına yaptığı yardımlarla halkın övgüsünü kazanan, adı hayırla anılan, zarif ve edepli bir adamla tabir edilir.

Buhur Koklamak
Rüyada buhur koklamak, buhurun kokusu güzelse kişi hastaysa şifa bulacağına tabir edilir. Rüyada Buhur koklamak, şans,kısmet ve bereket ile tasvir edilir. Rüyada buhur görmek refah ve saadete delalet eder.

Buhurdanlık görmek
Rüyada Buhurdanlık görmek, buhurdanlıkta bir buhur yanmadığını görmek, beklettiği işlerin zayıflayıp azalmasına ve varsa yolunu beklediği birinin gecikmesine ve bazende işlerde azalma ve kazancın daralmasına tabir edilir. Rüyada buhurdanlık görmek, sahiplerine şefkat ve sadakatle hizmet eden ve bundan dolayı halkın övgüsünü kazanan hizmetçi ve yardımcılar ile yorumlanır.

Benzer yazılar
Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. Neden ilk yorumu siz yapmıyorsunuz?

Yorumunuz...

Boyasız Göçük Düzeltme